קידום אתרים בגוגל

חשיפת אתר הבית שלכם לאלפי גולשים המחפשים את המוצר הספציפי שאתם מציעים!

היתרונות הבולטים בתהליך קידום אתר בגוגל

קידום אתרים אורגני במנוע החיפוש של גוגל, נותן לנו כבעלי אתרים את הפתרון המושלם לחשיפה מדויקת עבור אתר הבית שלכם ועבור המוצר הספציפי שאותו אתם מציעים.

עם  הניסיון של קאשיו קידום אתרים ניתן להגיע לתוצאות מרשימות הן מבחינת חשיפה והן מבחינת העצמת חווית הגלישה של הלקוחות החדשים והוותיקים שיזרמו אל אתר הבית שלכם.

  • חשיפה מול קהל גולשים שמחפש את המוצר או השירות הספציפי שלך
  • צוות מקצועי עם ניסיון רב בתחום הקידום האורגני בגוגל
צרו קשר עוד היום
קידום אתרים בגוגל - השלבים

בואו להתקדם עם קאשיו קידום אתרים

להיות ממוקם בעמוד הראשון של גוגל הוא  לא דבר של מה בכך.

עם הניסיון שלנו, אתם יכולים להגיע לשם וליהנות מחשיפה מרבית

ופניות איכותיות ומדויקות למוצר אותו אתם מציגים.

קאשיו קידום אתרים - באנר

צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר לקידום אתרים מנצח בגוגל

מה שמך? (חובה)

אפשר לקבל את הטלפון שלך? (חובה)

יש לך מייל? (לא חובה)

אז ספרו לנו קצת עליכם... (לא חובה)

כל הפתרונות לשיווק אתרים נכון וחכם – במקום אחד

  • כתיבת תוכן איכותי והפצתו באתרים מובילים לטובת תהליך הקידום
  • אופטימיזציה מקצועית לכלל עמודי האתר בהתאמה מלאה לדרישות גוגל
  • דו"ח חודשי מושקע המפרט את העליות במיקומי האתר בגוגל
  • הפצת תמונות וסרטונים באתרים המובילים לטובת קידום וחיזוק האתר
  • בניית מערך קישורים נכנסים באיכות גבוהה בלבד וללא פשרות
  • מחקר מילות מפתח מקיף למציאת הביטויים המדויקים והמניבים ביותר אותם נקדם
קידום אתרים אורגני - תהליכים

קידום אתרים בגוגל - אורגני או ממומן

התשובה הטבעית המתבקשת היא – גם וגם. לכל אחת משתי השיטות של קידום אתרים בגוגל ישנם יתרונות ותועלות. מכפיל הכוח יוצר אפקט שיווקי עצמתי ואפקטיבי. אין ספק כי האפקטיביות הבסיסית של קידום אורגני נעוצה בחשיפה הגדולה של האתר שלכם ככל שהוא ממוקם במקום גבוה יותר בעמוד הראשון של גוגל. עם זאת, מלאכת הקידום האורגני היא מדורגת, ממושכת ובעיקר- מחייבת בנייה מושכלת של האתר באופן שיכולת קידומו על ידי גוגל תהיה קלה. לשם כך נדרש שימוש מדויק במלות מפתח רלוונטיות, בבניית מערך קישורים טבעיים וטובים שמפנים אל האתר, בניית אסטרטגיה ליצירת סיגנלים חברתיים, (מדי פעם) שימוש בדומיין ותיק שגוגל מכיר אותו ומעניק לו קדימות בקידום, מבנה קוד אתר  המותאם לסריקת ה"עכבישים" של מנוע החיפוש של גוגל, מהירות תגובה ועליית עמודי האתר בצורה חלקה שלא תאלץ את הגולשים להמתין כלל לעליית עמודים ודפדוף בין דפי האתר (אין להם זמן, אין להם סבלנות, אם לא ייענה מבוקשם הם יעזבו ויעברו לאתר אחר ללא שום נקיפת מצפון).

קידום אורגני בגוגל

חשיבותו של קידום אתרים בגוגל בצורה אורגנית ויעילותו מחייבים שימת לב לפרטים רבים נוספים: תבנית קוד קלה ומסודרת, העדר שימוש בפלאש (מהסיבה היחידה, שגוגל אינו יכול לסרוק אותו ופשוט מתעלם ממנו) או צמצום השימוש בו, תמונות מכווצות תוך שמירה על איכות ורמה גבוהה, תוכן מקצועי ואיכותי (לא בכדי מוסכם על רוב אנשי המקצוע כי "התוכן הוא המלך").

היתרון הנוסף הגדול של קידום אורגני הוא היותו חינמי, אבל זה רק לכאורה מאחר שעל מנת שגוגל יקדם את האתר שלכם עליו להיבנות באופן מותאם לקידום ולשם כך רבים עשויים להידרש לשכור את שירותיה של חברת קידום אתרים מקצועית.

 

קידום ממומן בגוגל

קידום אתרים ממומן בגוגל (קמפיין PPC) מטרתו לגרום לגולשים להתוודע אל אתרכם ולגלוש אליו באמצעות פרסומות המופיעות מעל תוצאות החיפוש כמו גם בצד העמוד (וכן בכלל רשתות המדיה והאתרים הרבים המציבים פרסומות מטעם גוגל) ניתן לבצע קמפיין כזה בקלות רבה. על פי רוב מחיר ההקלקה נקבע כל בסיס ההצעות והתמחור לפי מלה מבוקשת. המתכונת אינה קשיחה: יש אפשרות להגביל את הסכום, לשנותו בכל עת ואף לסיימו בכל את ולכן מדובר בשיטת פרסום אפקטיבית בתחומים שונים.  מי שמתלבטים יכולים לקצוב זמן וכסף ולהתנסות בקידום ממומן על מנת להיווכח ביעילותו.

כמו בתחומים רבים אחרים, גם בתחום זה הכול הוא פונקציה של כמות הכסף שאתם יכולים או רוצים להשקיע. אין ספק כי שימוש בו זמני ולאורך זמן בשתי השיטות הוא יעיל ועשוי להביא תוצאות טובות. עם זאת חשוב להבין כי קידום אורגני אפקטיבי הוא הבסיס לפעילות שיווקית אפקטיבית לטווח ארוך בעוד פרסום ממומן עשוי להוות מעין "פיק" או תמריץ בתקופות מסוימות.

קידום אתרים חכם איכותי ומקצועי מניב פירות!

עם חשיפה לאלפי גולשים שמחפשים את המוצר או השירות שלך

תהפוך את האתר שלך מאתר מוצלח לאתר מצליח

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת פרטים מלאים על קידום אתרים בגוגל

היתרונות של רעיונות מוצלחים בקידום אתרים